Zabava

"Ako nemam 3.000 evra da platim kiriju, bolje da se upucam" Starleta i Onli fens zvijezda ŠOKIRALA IZJAVOM, Bojanićeva poznata po "bahatom" životu

Influenserka i starleta Tamara Bojanić ranije se bavila tenisom, da bi domaćoj javnosti postala poznata po svojim provokativnim snimcima i fotografijama, a poznato je i da sada zarađuje od prodaje golih slika na sajtu za odrasle.

"Ako nemam 3.000 evra da platim kiriju, bolje da se upucam" Starleta i Onli fens zvijezda ŠOKIRALA IZJAVOM, Bojanićeva poznata po "bahatom" životu
FOTO: TAMMBOJANIC/INTAGRAM/SCREENSHOT

Svoj rad promoviše putem društvenih mreža.

Tamari su u sportu predviđali blistavu karijeru, svojevremeno je bila i članica Fed kup reprezentacije Crne Gore 2014. i 2015. Njeni juniorski rezultati bili su izuzetno zapaženi. Ipak, kada je na red došla profesionalna karijera, imala je nekoliko mečeva i bila je na VTA listi plasirana tek nešto iza 1000. mjesta.

Tamara danas zarađuje od golih slika, a sada je otkrila kako su njeni roditelji reagovali na to.

– Mama i tata su haos reagovali, da sam bila kući sigurno bi me izbacili iz kuće, ali pošto sam bila već samostalna rekla sam im hoćete li vi da mi dajte 20.000 – 30.000 evra mjesečno, nećete. Ja zarađujem 30.000 mjesečno, sutra poreska na vrata, kuc, kuc – pričala je Tamara, pa nastavila:

Pročitajte još

– Planiram nešto da otvorim, pričaćemo sljedeći put o tome. Iskreno lovu slabo štekam. Ja najviše trošim na izlaske, sama sebi sve plaćam, ali i drugima. Potrošim između 15.000 evra do 20.000 evra mjesečno. Mene dan kad ne pijem, košta između 150 evra i 200 evra, a kad pijem 500 evra – priča Tamara i dodaje:

– Imam drugaricu koja je isto godište kao i ja, koja plasira isti sadržaj kao i ja i ona uzima između 300.000 i 400.000 dolara mjesečno, Američko tržište je najjače za sve.

U Crnoj Gori imamo 7 vila sa bazenom

– Ušla bih u rijaliti za 200.000 evra. Za te pare bih pustila da mi skaču po glavi. Zvali su me par puta. Stan rentam i plaćam ga 3.000 evra. Moji u Crnoj Gori imaju građevinsku firmu, imamo 7 naših vila sa bazenom i teretanom. Možda kupim stan ovdje. Volim ja Tivat ljeti, a zimi Beograd.

– Ako nemam 3.000 evra da platim kiriju, bolje da se upucam – rekla je Tamara i šokirala izjavom cijelu javnost, prenosi Blic.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu