Banjaluka

Nesvakidašnja intervencija u Banjaluci: Dječak ZAGLAVIO PRST u klupi, baka častila vatrogasce sokovima

Na autobuskom stajalištu u Aleji Svetog Save u Banjaluci, u otvoru u klupi, dječak je juče, u ponedjeljak, 14. jula, zaglavio prst, zbog čega su intervenisali banjalučki vatrogasci, a koje je, kada su uspješno završili posao, sokovima počastila baka ovog mališana.

djeca sa ocem
FOTO: RINGIER

Pripadnici Vatrogasno-spasilačke brigade Banjaluka su ovu nesvakidašnju intervenciju imali u 19.07. a, kako saznaju Nezavisne novine, gotovo identičan slučaj zabilježen je i prije nekoliko godina.

Tada je prst u ovakvoj klupi zaglavila i djevojčica, a vatrogasci su joj pomogli tako što su prstić namazali labelom.

Pročitajte još

Kada je u pitanju jučerašnji slučaj, vatrogasci su od jedne prolaznice posudili kremu i laganim pokretima izvukli prst.

– Dječak je bio blago uplašen, bila je baka sa njim, koje je potom počastila vatrogasce sokovima – rečeno je iz Vatrogasno-spasilačke brigade Banjaluka.