Banjaluka od ranije nosi epitet grada zelenila, imamo predivni Vrbas i drago mi je da se sada počelo voditi više računa o uređenju ovih prirodnih ljepota.
Trebalo bi da razmišljamo i o novim parkovima, koji su nam potrebni kao pluća grada. Vrijeme je takođe da se napravi balans između masovne sječe drveća i pošumljavanja, da se okrenemo sadnji biljaka kao ulaganju za budućnost.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.