S obzirom na to da su za područje Banjaluke najavljeni jaki udari vjetra sve službe su u pripravnosti, a stavljena su u pripravnost i preduzeća koja rade na održavanju i naloženo im je da preventivno djeluju, ali i da u slučaju potrebe djeluju kako u gradskim tako i u prigradskim naseljima, rečeno je nakon jučerašnje sjednice Štaba za vanredne situacije.
Naime, već tokom proteklog vikenda nadležne službe su intenzivisale sve aktivnosti. Sprovedeno je niz preventivnih mjera kako bi se na što efikasniji način odgovorilo na vremenske neprilike u skladu sa najavama hidrometeorološkog zavoda Republike Srpske.
Situacija se i dalje prati, a o svemu će sugrađani biti redovno informisani.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.