Banjaluka

NAJAVLJUJE TUŽBE Milada Šukalo tvrdi da je stan u Banjaluci kupila NA OVAJ NAČIN

Zar je grijeh da dvoje visoko obrazovanih ljudi u 40-im godinama, oforme svoj dom i to iz kreditnih sredstava?

NAJAVLJUJE TUŽBE Milada Šukalo tvrdi da je stan u Banjaluci kupila NA OVAJ NAČIN
FOTO: MIOMIR JAKOVLJEVIĆ/RAS SRBIJA

Upitala je ovo Milada Šukalo, savjetnica gradonačelnika Banjaluke Draška Stanivukovića, reagujući na tvrdnje Gradskog odbora SNSD Banjaluka, da je kupila stan novcem iz gradske kase. S istim optužbama, podsjetimo, suočeno je još nekoliko saradnika Stanivukovića.

-Radi odbrane svog ugleda i ličnog dostojanstva ali i interesa javnosti koja je ugrožena lažnim informacijama o kupovini stana novcem grada Banjaluka u obavezi sam da sam, 19.12.2023. u sudužništvu sa suprugom, aplicirala i dobila stambeni kredit kod Šparkase banke u iznosu od 252 hiljade KM. Rok otplate kredita je 300 mjeseci, dakle narednih 25 godina (do “duboke” penzije). Stan, koji smo muž i ja kupili i koji je naš porodični dom, naša je prva nekretnina – tvrdi Šukalo.

Pročitajte još

Oni koji su, kaže, poharali Banjaluku u posljednjih 25 godina, a koji su, dodaje, vlasnici ne stanova, nego čitavih zgrada u gradu, “dali su sebi za pravo da iznose neistine o navodnoj kupovini stana javnim novcem grada“.

-Iznoseći neistine i objavljujući lične podatke o mojoj adresi, učinjeno je niz krivičnih djela. Zbog toga ću biti prinuđena da zadovoljenje pravde potražim na sudu – zaključila je ona.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu