Kvar je bio na lokomotivi koja se zaustavila iz razloga da ne bi došlo do zastoja saobraćaja, dok radnici ne otklone kvar. Radnik je propuštao vozila, niko nije bio ugrožen, potvrđeno je iz PR službe “Željeznica RS” za Nezavisne.
Čitaoci su jutros poslali fotografiju i video i kazali da se voz zaustavio jer rampa nije bila podignuta, međutim voz je ipak stao zbog kvara.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.