Banjaluka

PROSLAVA SPASOVDANA Zbog svečanosti obustava saobraćaja u pojedinim ulicama

Radi održavanja manifestacije Spasovdanski dani, koja se održava u Banjaluci, doći će do obustave saobraćaja u pojedinim ulicama.

SPASOVDANSKA LITIJA U BANJALUCI
FOTO: MIOMIR JAKOVLJEVIĆ/RINGIER

U Ulici kralja Petra I Karađorđevića, na dijelu od Ulice Aleja Svetog Save do Ulice Marije Bursać, i u Srpskoj ulici, na dijelu od Ulice Kralja Petra I Karađorđevića do Ulice Ivana Franje Jukića, danas nema saobraćaja od 10.30 do 12.30 časova.

U Srpskoj ulici, na dijelu od Ulice Kralja Petra I Karađorđevića do Ulice Ivana Franje Jukića od 18.00 do 21.00 čas i sutra od 19.00 do 21.30 časova.

Pročitajte još

Zbog održavanja manifestacije “Moto fest Banja Luka 2025”, u organizaciji Moto kluba “Stršljen” iz Banjaluke doći će do obustave saobraćaja u pojedinim ulicama, saopšteno je iz Auto-moto saveza.

U  vremenu od pet 30. maja do 12  časova  1. juna biće obustavljen saobraćaj u Ulici Teodora Kolokotronisa na dijelu od pješačkog semafora do raskrsnice sa Ulicom Đure Daničića i u Ulici Gorana Radulović Bimbe do raskrsnice sa Ulicom Milana Rakića.

– Za vrijeme trajanja obustave saobraćaja regulisanje i preusmjeravanje saobraćaja vršiće se na propisan način od strane pripadnika službenih lica Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske. Mole se svi učesnici u saobraćaju za oprez i razumijevanje zbog otežanog odvijanja saobraćaja – saopšteno je iz MUP-a Srpske.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu