Nju je posjetio i gradonačelnik Draško Stanivuković koji kaže da je njihov cilj od samog početka, da Banjaluka bude grad u kojem ima mjesta za svakog čovjeka, ma koje vjere ili nacije on bio.
Tom prilikom on je iskoristio priliku da svim učenicima i nastavnicima ove ustanove poželi srećne božićne i novogodišnje praznike.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.