Banjaluka

(VIDEO, FOTO) "ONE SU NAS DONIJELE NA SVIJET" Đajić poklanjao cvijeće damama, pa VAŽNU PORUKU poslao muškarcima

Kao i svake godine povodom 8. marta, Međunarodnog dana žena, danas sam u Banjaluci, na Trgu Krajine, bio sa našim divnim damama – majkama, sestrama i drugaricama.

(VIDEO, FOTO) "ONE SU NAS DONIJELE NA SVIJET" Đajić poklanjao cvijeće damama, pa VAŽNU PORUKU poslao muškarcima
FOTO: MIOMIR JAKOVLJEVIĆ/RINGIER

Poručio je ovo dr Vlado Đajić i naglasio da ga posebno raduje to što nikada nije bilo više žena okupljenih na Trgu Krajine, što je ovom danu “dalo posebnu toplinu i ljepotu”.

FOTO: MIOMIR JAKOVLJEVIĆ/RINGIER
FOTO: MIOMIR JAKOVLJEVIĆ/RINGIER
FOTO: MIOMIR JAKOVLJEVIĆ/RINGIER
FOTO: MIOMIR JAKOVLJEVIĆ/RINGIER
FOTO: MIOMIR JAKOVLJEVIĆ/RINGIER
FOTO: MIOMIR JAKOVLJEVIĆ/RINGIER
FOTO: MIOMIR JAKOVLJEVIĆ/RINGIER
FOTO: MIOMIR JAKOVLJEVIĆ/RINGIER

– Presrećan sam što sam imao priliku da se zahvalim brojnim ženama, jer ovo nije bila prilika samo da im podijelimo cvijeće, već da im kažemo jedno iskreno i veliko hvala za sve što čine. One su nas donijele na svijet, one su razlog našeg života i bez njih ništa ne bi funkcionisalo – kaže Đajić.

On je apelovao na sve muškarce, ali i na sve ljude, da budu svjesni koliki je značaj žena u našem društvu.

-Treba da im se zahvaljujemo ne samo danas, nego svakog dana. Da im pružimo podršku, poštovanje, ljubav i pažnju i da im budemo oslonac, jer ono što one čine za svoje porodice i za društvo ima nemjerljivu vrijednost. Svojim radom i svim svojim kapacitetima, kao čovjek, ljekar, humanista i narodni poslanik, daću sve od sebe da u Republici Srpskoj žene budu još poštovanije, sigurnije i zaštićenije. Srećan 8. mart, drage dame – rekao je Đajić.

Pročitajte još