Banjaluka

Jesu li se pomirili: Đajić i Talić u centru Banjaluke POPILI KAFU

Ako je suditi po današnjem susretu, između Vlade Đajića, direktora UKC Republike Srpske i Gorana Talića, direktora Zavoda za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju "Dr Miroslav Zotović" više nema nesuglasica.

VLADO ĐAJIĆ I GORAN TALIĆ
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

Prolaznici su ih vidjeli kako njih dvojica, vidno raspoloženi i nasmijani, piju kafu u bašti hotela “Meriot”.

Znači li ovo kraj neslaganjima i otvorenim prepirkama koje traju neko vrijeme? Je li “palo” pomirenje?

Pročitajte još

Podsjećamo, Talić je ranije upozoravao da je zdravstveni sistem u Srpskoj propao, a tada je najviše napao direktora Đajića, rekavši da je Đajić jedan od odgovornih za propast zdravstvenog sistema.