Banjaluka

(VIDEO) Pola Starčevice bez vode: Radnici od jutros na terenu, normalizacija tokom noći

Radnici Vodovoda od jutros pokušavaju otkloniti kvar Ulici Đede Kecmanovića zbog kojeg pola naselja Starčevica nema vodu.

(VIDEO) Pola Starčevice bez vode: Radnici od jutros na terenu, normalizacija tokom noći
FOTO: VODOVODBANJALUKA/FACEBOOK

Osim susnježice i niske temperature, situaciju otežava čitav splet cijevi Eko-toplana i drugih instalacija, jer onemogućavaju pristup našim cijevima. Pazimo da ih ne oštetimo, jer ne želimo naše sugrađane da ostavimo i bez grijanja, objavili su iz Vodovoda.

Dodali su da normalizaciju stanja očekuju tokom noći.

– Vjerujemo da imate razumijevanja, a mi vas molimo za još malo strpljenja – poručili su iz Vodovoda.