Sudbine

Bez riječi ušli u porodični dom: Suzanin sin sa suprugom STIGAO U VILU kod majke, uz Sašu Popovića su bili do posljednjeg trenutka

U toku su posljednje pripreme pred ispraćaj na vječni počinak Saše Popovića, pa su tako u vilu na Bežanijskoj kosi u popodnevnim časovima došli sin Suzane Jovanović iz prvog braka Danijel i njegova supruga Tijana.

Bez riječi ušli u porodični dom: Suzanin sin sa suprugom STIGAO U VILU kod majke, uz Sašu Popovića su bili do posljednjeg trenutka
FOTO: KURIRVIDEO/SCREENSHOT

Pjevačicin nasljednik je parkirao auto tik do ulaza, i sa suprugom brzim korakom ušao u dvorište.

Atmosfera u domu porodice Popović ispunjena je tugom, dok se najbliži pripremaju za emotivan oproštaj od osnivača Granda, prenosi Kurir.

Pročitajte još

Inače, udovica Saše Popovića stigla je juče iz Pariza privatnim avionom u Beograd. Suzana je došla zajedno sa kćerkom Aleksandrom i sinom Danijelom. Uz njih je sve vrijeme bila i Danijelova supruga, koja se nije odvajala od njih nijednog trenutka i bila velika podrška cijeloj porodici.

Danijel je Suzanin sin, ali ga je pokojni Saša prihvatio kao svoje dijete, ne odvajajući ga od kćerke Aleksandre. Danijel je suprugu upoznao na poslu, a ljubav se rodila odmah. Tijana je po zanimanju šminkerka i radi mejkap za mnoga televizijska lica, ali i glumce. S druge strane, Danijel radi u “Grandu”, u režiji, kao ton-majstor.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu