Anastasiju i Gudelj uslikani su na aerodromu Nikola Tesla, a pjevačica je poručila da je u Beograd došla na kratko.
– Došla sam sa mužem, on je krenuo na reprezentaciju, neću ostati dugo. Tu i tamo sam zadovoljna kako je pjesma prošla. Dosta toga se dogodilo otkako sam izbacila posljednju pjesmu. Ovaj ritam nije najsjajniji za nas koji se bavimo ovim poslom, ali Bože moj – poručila je Anastasija.
Anastasija je bila u skroz prirodnom izdanju, bez trunke šminke, a na sebi je imala kožne pantalone i kožnu crnu jaknu dok je stajling upotpunila patikama.
Gudelj je pomogao supruzi oko prtljaga, te je kofere ubacio u gepek, a potom je par sjeo u automobil i otišao u vilu u Ljutice Bogdana, prenosi Blic.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu