Zabava

ČESTITKE PLJUŠTE Slavlje u domu Aleks Nikolić, kćerki se obratila emotivnim riječima, od Filipa Cara ni traga

Bivši rijaliti učesnici, Aleksandra Nikolić i Filip Car, prošle godine dobili su kćerku kojoj su dali ime Leona, i koja danas slavi svoj prvi rođendan.

ČESTITKE PLJUŠTE Slavlje u domu Aleks Nikolić, kćerki se obratila emotivnim riječima, od Filipa Cara ni traga
FOTO: SNEŽANA KRSTIĆ/RINGIER/ZADRUGA OFFICIAL/SCREENSHOT

Aleks je tom prilikom na Instagramu čestitala nasljednici rođendan i najavila rođendansku zabavu.

Srećan rođendan živote moj, ovo je tvoj dan, voli te mama. A danas ide tvoj prvi rođendanski party -napisala je ona i dodala:

Poslije napornog putovanja.

Pročitajte još

Podsjetimo, Aleksandra i Filip imali su veoma burnu vezu, a kada im se kćerka rodila obnovili su romansu, međutim, to nije dugo trajalo. Ona se nakon porođaja oglasila na svom Instagramu i istakla da će njihova nasljednica biti beskrajno voljena.

– 17.04.2024. Rodila se naša Leona. Vole te tata i mama najviše na svijetu! Svi kažu da liči na tatu. Ja sam i dalje u pozitivnom šoku od svega. Jedino sto znam jeste da ćeš biti beskrajno voljena zauvijek od nas dvoje. Hvala svima na čestitkama. Ovakvu ljubav prvi put osjećam. Ti si centar našeg svijeta, naša mala lavica – napisala je bivša zadrugarka.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu