Zabava

DEMANTOVALA GLASINE Selma Hajek: Mnogi misle da sam operisala grudi jer su nekad bile manje (FOTO)

Glumica Selma Hajek (54) gostovala je emisiji "Red Table Talk" voditeljke Džejd Smit (49) i dvije glumice dotakle su se različitih tema, a jedna od njih je bila i povećanje grudi.

DEMANTOVALA GLASINE Selma Hajek: Mnogi misle da sam operisala grudi jer su nekad bile manje (FOTO)
FOTO: SALMAHAYEK/ SCREENSHOT INSTAGRAM

Mnogo ljudi misli da sam povećala grudi i ne krivim ih jer su nekad bile manje. A manji je bio i ostatak moga tijela, izjavila je Selma o nekim dobrim stranama menopauze, te dodala:

https://www.instagram.com/p/CMrb0rFp7XP/

– Nekim se ženama smanjuju, ali postoje žene koje dobiju koji kilogram pa im grudi narastu. I ženama koje doje grudi porastu. Jednostavno sam jedna od tih žena i rast grudi mi se dogodio u svim tim situacijama – dodala je glumica.

https://www.instagram.com/p/CLpadZkpYje/

Iako ealma i u menopauzi ima lijepu liniju tijela, otkrila je kako postoji loša strana neprestanog rasta grudi.

https://www.instagram.com/p/CJm1jnvpYcS/

– Moja leđa zaista pate od toga – izjavila je ona.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu