Po dolasku na mjesto događaja, policijski službenici su u kući pronašli tijela muške i ženske osobe, potvrdila je Policijska uprava varaždinska.
Trenutno se sprovodi uviđaj kako bi se utvrdile sve okolnosti ovog tragičnog događaja. Detalji o identitetu stradalih, dok uzrok incidenta, zasad nije poznati, prenosi Index.
Policija intenzivno radi na prikupljanju informacija, a šire područje kuće obezbijeđeno je radi provođenja istrage.
Više informacija očekuje se nakon završetka uviđaja, a prema nezvaničnim informacijama, vjeruje se da je muškarac upucao ženu. Vjeruje se da je ovom nemilom događaju prisustvovala i treća osoba, tačnije kćerka žrtve, koja je uspjela da pobjegne na vrijeme, piše portal eivanec, prenosi Telegraf.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu