Svijet

Drama u Dubrovniku: Muškarac (43) prijetio da će UBITI 3 DJECU I SEBE, pregovori sa policijom trajali sat

Dubrovačka policija sinoć je uspješno riješila kriznu situaciju u ovom gradu kada je muškarac (43) prijetio da će povrijediti sebe i svoje troje maloljetne djece.

Drama u Dubrovniku: Muškarac (43) prijetio da će UBITI 3 DJECU I SEBE, pregovori sa policijom trajali sat
FOTO: ANTONIO BAT/EPA

Kako piše DuList, drama se odvijala u kasnim večernjim satima, nešto prije 22.30. Policijski službenici s više vozila su izašli na teren i pristupili pregovorima te je evakuisana cijela zgrada.

Muškarac je bio u svom stanu s maloljetnom djecom i prijetio upotrebom eksplozivne naprave. 

Pročitajte još

Nakon intenzivnih pregovora, koji su trajali blizu sat vremena, dramatična situacija je uspješno riješena, a muškarac je hospitalizovan, piše Klix.

Brigu o djeci, nakon što je prijetnja otklonjena je preuzela njihova majka.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu