U banjalučkom porodilištu rođeno je 10 beba, u Bijeljini četiri, u Zvorniku i Trebinju po tri, Istočnom Sarajevu i Gradišci po dvije i po jedna u Doboju, Prijedoru i Nevesinju, rečeno je u porodilištima.U Banjaluci je rođeno sedam dječaka i tri djevojčice, u Bijeljini tri djevojčice i jedan dječak, u Zvorniku dva dječaka i jedan djevojčica, u Trebinju dvije djevojčice i jedan dječak, u Gradišci i Istočnom Sarajevu po dva dječaka.
U porodilištima u Doboju, Prijedoru i Nevesinju rođena je po jedna djevojčica.
Porođaja u protekla 24 časa nije bilo u Bolnici u Foči.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.