Društvo

BEJBI BUM U Srpskoj rođeno 30 beba, dječaci u prednosti

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 30 beba, od kojih 11 djevojčica i 19 dječaka.

Bebe u porodilištu
FOTO: ZORAN ILIĆ/RINGIER

Najviše beba rođeno je u Banjaluci 14, zatim u Gradišci i Doboju po tri, Trebinju, Nevesinju, Prijedoru po dvije, Zvorniku, Foči, Istočnom Sarajevu i Bijeljini po jedna beba, rečeno je u porodilištima.

Pročitajte još

U Banjaluci su rođene četiri djevojčice i 10 dječaka, Gradišci djevojčica i dva dječaka, Doboju dvije djevojčice i dječak, Trebinju po jedna djevojčica i dječak, Nevesinju dvije djevojčice, Prijedoru dva dječaka, Zvorniku, Istočnom Sarajevu i Foči po jedan dječak i Bijeljini djevojčica.