U bilećkom “Vodvodu” za srpskainfo je potvrđeno da bi sutra trebala stići nova pumpa, a restrikcija će biti još tri do četiri dana.
Kvar je nastao na jednoj od tri dubinske pumpe, a Bilećani su bez vode od ponoći do šest ujutro. Restrikcija povremeno ima i u poslijepodnevnim satima.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.