Univerzitetski klinički centar RS i Bolnica Zvornik prijavili su po jednog, dok je Bolnica „Sveti apostol Luka“ Doboj prijavila dva pacijenta koja su preminula.
Radi se o osobama srednje i starije životne dobi sa brojnim komorbiditetima.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.