Direktor Centra za socijalni rad Dejan Savić rekao je novinarima da je podjela paketa ugroženim porodicama postala tradicionalna.
– Ovo je tradicija i nastojimo da našim sugrađanima lošijeg materijalnog i socijalnog statusa učinimo praznike ljepšim. Riječ je o prehrambeno-higijenskim paketima čija je pojedinačna vrijednost 50 KM – naveo je Savić.
Protojerej-stavrofor Aleksandar Topalović rekao je da Crkvena opština Višegrad učestvuje u ovoj akciji u namjeri da radost Božića dođe u sve domove.
– Želim svima da ovaj, kao i sve buduće praznike, provodimo u slozi i zdravlju – naglasio je Topalović.
Korisnik pomoći Nada Đurović kaže da joj ova pomoć znači mnogo.
– Zahvalna sam jer ćemo i mi moći obilježiti najradosniji hrišćanski praznik – rekla je Đurovićeva.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.