Za lokalnu zajednicu, ovo su veoma optimistični podaci jer ce više novca u opštinskoj kasi omogućiti intenzivniji razvoj i stvaranje boljih uslova za život, kazao je za Srpskainfo Miroslav Bojić, načelnik Laktaša.
Na istoj sjednici usvojena je odluka da Dom zdravlja od 1.januara naredne godine bude uključen u jedinstven sistem opštinskog trezora. Time je ova ustanova stekla status budžetskog korisnika.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.