Prema pisanju Gazete ekspres, došlo je i do guranja građana, a na snimcima se vide stotine osoba starijih od 65 godina koje su došle po svoju dozu vakcine, prenosi Sputnjik.
U vezi sa ovom situacijom reagovalo je i Ministarstvo zdravlja privremenih institucija koje je saopštilo da su problem napravili građani drugih gradova na KiM koji su došli tu da se vakcinišu.
Ministarstvo je pojasnilo da na tom mjestu mogu da se vakcinišu samo stanovnici Prištine i apelovalo na žitelje drugih mjesta da ne dolaze.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.