Kako se navodi, do sada je drugu dozu vakcine primilo 699.626 ljudi.
Građani Srbije vakcinisani su ruskim “Sputnjikom Ve”, kineskim “Sinofarmom”, vakcinom koje su razvile američka kompanija “Fajzer” i njemački “Biontek”, kao i vakcinom britansko-švedske kompanije “Astrazeneka” i Univerziteta u Oksfordu.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.