Ali iz ove medicinske ustanove u srijedu, 11. februara, saopštene su predivne vijesti.
Povrijeđena djevojka je u potpunosti stabilna.
To je za portal Radiosarajevo.ba kazao direktor Opšte bolnice “Prim. dr. Abdulah Nakaš” prof. dr. Ismet Gavrankapetanović.
– Na odjeljenju fizikalne terapije se provodi dalji medicinski tretman. Pacijentici je planiran otpust kući – rekao je Gavrankapetanović.
Podsjetimo, u stravičnoj tramvajskoj nesreći poginuo je 23-godišnji Erdoan Morankić, a još tri osobe lakše povrijeđene.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.