Rukovodstvo Grada i zdravstveni zvaničnici Novog Pazara kazali su da je ovo samo gest solidarnosti i zahvalnosti za ono što su ljekari i građani BiH činili za Sandžak minulog ljeta, kada je ovaj region bio žarište korona virusa, prenosi RTV Novi Pazar.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.