“DISCONT” je donio nešto potpuno novo, kombinaciju elegantnog i savremenog, modernog enterijera, visokokvalitetan zvuki i produkciju što je Gradišku stavilo na mapu urbanog noćnog života.
Prema riječima organizatora, cilj je bio stvoriti prostor koji će ponuditi vrhunski provod, ali i postati centralno mjesto okupljanja svih generacija koje traže kvalitetan izlazak.
– Drago nam je što je Gradiška dugo očekivala ovakvo mjesto. “DISCONT” je više od kluba – to je nova energija grada i standard koji želimo podići iz vikenda u vikend- poručili su iz uprave kluba.
Otvaranjem “DISCONT-a”, Gradiška je definitivno dobila novu destinaciju noćnog života, a prema prvim reakcijama posjetilaca – očekuje se da će klub postati jedno od najpopularnijih mjesta za izlazak u regiji.
A.E.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.