Dom zdravlja trenutno raspolaže vakcinom “astrazeneka”.
Do danas je za vakcinaciju prijavljeno oko 10.000 ljudi.
Drugom dozom vakcinisano je 2.257 osoba.
Do današnjeg dana, kažu u Domu zdravlja, nije bilo prijavljenih neželjenih događaja poslije vakcinacije.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.