U njihovom demantu, između ostalog, piše da su zimske službe pravovremeno reagovale, te da nijedna dionica nije bila neočišćena.
– Još jednom ponavljamo, auto-put „9. januar“ bio je očišćen i potpuno prohodan, te ni u jednom trenutku u pitanje nije došla bezbjednost učesnika u saobraćaju i naših korisnika, koji su tog dana putovali i ovim i ostalim dionicama auto-puteva – tvrde iz „Autoputeva RS“.
Mi ponovo objavljujemo naš video od 22. novembra, riječ je o dionici od Jakupovaca prema Prnjavoru, pa vi, dragi čitaoci, prosudite sami je li auto-put bio čišćen od snijega ili nije.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.