Proslavi kod spomenika palim borcima u odbrambeno-otadžbinskom ratu prisustvovali su članovi iz Banjaluke, Prijedora, Novog Grada, Šekovića, Šipova i Dervente.
Ovaj događaj, kako su naveli, ima isključivo rodoljubivu notu, a njegovi akteri željeli su da na ovaj način pokažu svoju ljubav prema Republici Srpskoj, prenosi RTRS.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.