Trebinjcima su Badnje veče i Božić čestitali starješina Sabornog hrama Mladen Žulović i gradonačelnik Trebinja Mirko Ćurić.
U Sabornom hramu će biti služena i ponoćna liturgija, a Božićnu liturgiju ujutru će služiti umirovljeni episkop Atanasije.
Badnjak su večeras zapalili i stanovnici Dušanove ulice, u centru Trebinja.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.