Gradonačelnik Teslića proglasio je Dan žalosti na području ove lokalne zajednice na dan kada će Milica biti sahranjena.
– Dan žalosti obilježiće se spuštanjem zastava na pola koplja na svim javnim ustanovama i preduzećima čiji je osnivač grad Teslić i drugim javnim mjestima. Sva fizička i pravna lica dužna su da svoje ponašanje odnosno aktivnosti usaglase sa ovom Odlukom – saopšteno je iz GU Teslić.
Podsjećamo, djevojčica teško povrijeđena u nesreći kod Teslića preminula je u UKC RS.
– Uprkos naporima medicinskog osoblja Klinike za anesteziju i intenzivno liječenje UKC RS pacijentkinja je preminula oko 16 časova – saopšteno je iz UKC.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.