U 01.16 časova noćas je Ugljevik ušao ponovo na mrežu – istakli su iz RiTE “Ugljevik“.
Podsjećamo, Vlada Republike Srpske otkupiće firmu Komsar enerdži, a ležište uglja “Ugljevik istok dva” u narednih 15 dana biće u vlasništvu Republike Srpske.
Zbog nedostatka uglja ugljevička Termoelektrana bila je u zastoju, opština Ugljevik bez grijanja, a radnici protestovali.
Ovom odlukom Vlade biće stavljena tačka na probleme u opštini Ugljevik koji su kulminirali posljednjih mjeseci, prenosi RTRS.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.