Gacko se uvijek ponosilo vrijednim i obrazovanim stanovnicima. Tako da ovo nije samo finansijska pomoć, ovo je i moralno priznanje zajednice i našeg preduzeća mladim sugrađanima za njihovo dosadašnje učenje, dodatni motiv za njihov budući rad i trud, ali i podstrek narednim generacijama da budu još bolje, obrazovanije i solidarnije – rekao je Maksim Skoko, direktor Rudnika i termoelektrane Gacko prilikom potpisivanja ugovora o stipendiranju.
Stipendiranje je odobreno Jani Antelj za studije na Elektrotehničkom fakultetu u Banjaluci, te Gojku Dulać i Jeleni Tepavčević koji će svoje obrazovanje nastaviti na Fakultetu tehničkih nauka u Novom Sadu.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.