Iz Gimnazije su naveli da je odluka donesena u dogovoru s policijom, prvenstveno zbog bezbjednosti učesnika.
Javnost ćemo blagovremeno obavijestiti o novom datumu – poručili su iz Gimnazije.
Direktor Gimnazije “Filip Višnjić” iz Bijeljine Vladimir Šavija najavio je ranije da će povodom stotinu godina postojanja i rada ove obrazovne ustanove 7. septembra biti održana manifestacija “U šetnji sa gimnazijalcima”.
Stotinu godina od kada je Gimnazija u Bijeljini počela sa radom obilježava se 12. septembra.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.