Posmatranje teleskopom organizovali su Trebinjsko astronomsko udruženje, a neobičnu pojavu, kao i sjajne objekte zimskog neba, posmatralo je više od 150 školaraca, ali i odraslih.
Kako je saopšteno iz ovog Udruženja, Trebinje je bilo jedini grad u RS gdje je organizovao posmatranje.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.