Javnost već zna koliko rukometaši Hrvatske vole i veličaju Tompsona i njegove pjesme. Neke od tih pjesama otvoreno vrijeđaju Srbe.
Uprkos tome, na snimak njegovog nastupa na prepunom trgu, dok je okružen rukometašima i “šahovnicama”, stiglo je “sviđanje” i iz Srpske. I to od Bojana Dimovića, zamjenika direktora Olimpijskog centra Jahorina.
Njegov lajk je jedan među 84.000 i više.
A Tompson je baš sinoć pjevao “Ako ne znaš šta je bilo”, “Moj Ivane”, “Lijepa li si”…
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.