Kako je saopšteno iz trebinjskog “Vodovoda” današnje analize vode u Regionalnom centru za javno zdravstvo su pokazale da je mutnoća vode iz gradskog vodovoda u propisanim granicama.
Iz „Vodovoda“ su prošle sedmice naveli da su obilne padavine prozrokovali neznatnu mutnoću na izvorištu Vrelo oko i preporučili potrošačima da iz preventivnih razloga vodu pre upotrebe prokuvaju.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.