Vatrometom je završeno cjelodnovno obilježavanje Dana Republike Srpske u Trebinju.
U Sabornom hramu Svetog Preobraženja Gospodnjeg jutros je služena liturgija, a nakon toga položeno je cvijeće na Spomenik braniocima Trebinja 1991-1995. godine.
Danas je u popodnevnim časovima svečana kolona automobila prošla svim trebinjskim naseljima.
Obilježavanje Dana Republike Srpske organizovali su grad Trebinje i Gradska boračka organizacija.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.