Od 8 do 10 časova bez struje će biti potrošači koji se snabdijevaju sa trafo-stanice “Modran”, a riječ je o kompletnom području opštine Uljevik, manjem dijelu opštine Lopare i naselju Piperci, kao i dijelu bijeljinskog naselja Suvo Polje.
Molimo kupce da uvaže najavljeni zastoj, jer ćemo na ovaj način stvoriti adekvatne uslove za kvalitetnije snabdijevanje električnom energijom – navodi se u saopštenju “Elektro-Bijeljine”.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.