Društvo

Najljepše vijesti dolaze iz porodilišta: U Srpskoj rođeno 22 bebe

 U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođene su 22 bebe, po 11 djevojčica i dječaka, rečeno je u porodilištima.

Najljepše vijesti dolaze iz porodilišta: U Srpskoj rođeno 22 bebe
FOTO: ZORAN ILIĆ/RINGIER

Najviše beba rođeno je u Banjaluci devet, zatim u Doboju, Prijedoru, Gradišci po tri, Bijeljina dvije, Trebinju, Zvorniku po jedna.

U Banjaluci su rođene tri djevojčice i šest dječaka, u Doboju tri dječaka, Prijedoru i Gradišci po tri djevojčice, Bijeljini po jedna djevojčica i dječak, Trebinju jedan dječak.

Pročitajte još

U Foči, Istočnom Sarajevu, Nevesinju u protekla 24 časa nije bilo poroda.