Kako je objavljeno na fejsbuk stranici Javne ustanove “Bazeni“ Trebinje sezona je trajala tri mjeseca, a za narednu su najavili nove sadržaje.
Zbog visokih temperatura vazduha ovog ljeta, veliki broj Trebinajca i njihovih gostiju potražilo je rashlađenje na nekom od trebinjskih kupališta.
Sezona kupanja u Trebinju mogla bi biti nastavljena i u zimskom periodu, jer su iz HET najavili da će na jesen biti pušten u rad zatvoreni bazen u koji je ovo preduzeće uložilo oko 14 miliona KM.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.