Kako je potvrđeno iz DNS oni su od juče novi članovi Demokratskog narodnog saveza.
– Drago mi je što su u DNS-u prepoznali snažnog partnera i priliku da zajedno gradimo Republiku Srpsku po mjeri građana za stabilnost, napredak i bolju budućnost svih nas. DNS – NPS: zajedno rastemo, zajedno radimo, zajedno ćemo i pobijediti! Idemo dalje – poručio je predsjednik DNS Nenad Nešić.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.