Djevojka koja je kroz cijelo takmičenje važila za trendsetera noseći najoriginalnije komade garderobe, izašla je na scenu u elegantnoj crvenoj haljini do poda, dok je na rukama imala crvene čipkane rukavice.
Na binu je izašla sama, i sa nevjerovatnom emocijom otpjevala pjesmu “Kad ja pođoh na Bembašu“, a u jednom trenutku klekla je i iz malog kovčega ispred sebe počela da vadi bijele ruže koje je ređala po sceni.
Iako mnogi nisu na prvu protumačili poruku ovog nastupa, finalistkinja je tik pred izlazak na scenu za Grand otkrila pozadinu priče.
– U kovčegu se nalazi 16 ruža koje su namijenjene za 16 nastradalih ispod nadstrešnice u Novom Sadu. Na ruci imam i crvene rukavice, pa vi protumačite šta to znači– rekla je Katarina za Grand.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu