Zabava

(FOTO) Ćana se brćka u plićaku na Karibima, mreže gore: Pjevačicu u kupaćem nikada niste vidjeli, skinula se u šestoj deceniji

Pevačica Stojanka Mitrović Ćana (55) spakovala je kofere i otputovala je u toplije krajeve.

Ćana se brćka na Karibima
FOTO: ĆANA MITROVIĆ/INSTAGRAM/SCREENSHOT

Naime, Ćana trenutno boravi na Karibima odakle se svakodnevno oglašava, a pjevačica se potpuno prepustila čarima Karipskog mora kojima teško da iko može da ostane ravnodušan.

Ćana gotovo svakodnevno dijeli fotografije kako na Instagramu, tako i na Fejsbuku gdje je sada pokazala kako izgleda kada se skine u kupaći.

Ćana uživa na Karibima
FOTO: CANAMITROVIC_OFFICIAL/INSTAGRAM/SCREENSHOT

Pjevačica je uživala u vodi gdje je napravila nekoliko fotografija koje je podijelila sa svima, a komentari su se nizali.

“Uživaj kraljice”, “kako ti je lijepo”, “najbolja si, odmori se”, “kakva boginja”, “ovakvu te nismo vidjeli”, samo su neki od komentara, piše Blic.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu