Podsjetimo, juče su u nesreći učestvovala četiri putnička vozila i četiri motocikla. Semin Hasić bio je na motociklu.
Prema informacijama iz Operativnog centra Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona (MUP ZDK), jedna osoba iz putničkog vozila zadobila je povrede i prebačena je u Kantonalnu bolnicu u Zenici, piše Avaz.
Uviđaj na licu mjesta obavila je Policijska uprava Žepče pod nadzorom dežurnog tužioca Kantonalnog tužilaštva ZDK, piše Avaz.
Brojni prijatelji emotivnim objavama na društvenim mrežama opraštaju se od mladog Hasića.
“Sinoć sam izgubila prijatelja, brata po vjeri i jedno divno biće. Srcu je teško, riječi su teške, a um još uvijek ne može da prihvati činjenicu.”
“Njegov osmijeh, njegova riječ i njegova prisutnost ostaju sa nama. Bio si momak dobrog srca, iskrene vjere i čistih namjera. Primjer drugima od malih nogu. Molim Allaha da ti grijehe oprosti, kabur učini džennetskom baščom, a porodici i svima nama podari sabur.”
Neka te anđeli dočekaju s osmijehom, dragi moj Semine. Nedostajat ćeš zauvijek – napisala je Samra.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu