Banjaluka

(FOTO) RADOVI U TOKU Krupu na Vrbasu i Krmine uskoro će povezivati nov i bezbjedan most

Krupu na Vrbasu i Krmine uskoro će povezivati nov i bezbjedan most.

(FOTO) RADOVI U TOKU Krupu na Vrbasu i Krmine uskoro će povezivati nov i bezbjedan most
FOTO: GRAD BANJALUKA/V. KRESOJEVIĆ

Rekao je ovo gradonačelnik Draško Stanivuković, koji je ranije i obišao ovu Mjesnu zajednicu.

U toku su radovi na uklanjanju stare konstrukcije, nakon čega počinje izgradnja nove konstrukcije mosta koja će obezbijediti sigurnost za sve učesnike u saobraćaju – naglasio je on.

FOTO: GRAD BANJALUKA/V. KRESOJEVIĆ
FOTO: GRAD BANJALUKA/V. KRESOJEVIĆ

Podsjećamo, do 31. decembra biće obustavljen saobraćaj preko mosta na rijeci Vrbas u Mjesnoj zajednici Krupa na Vrbasu, a zbog rekonstrukcije.

Na pomenutom dijelu postavljena je propisana privremena saobraćajna signalizacija, u skladu sa elaboratom privremenog regulisanja saobraćaja.

Pročitajte još

Za vrijeme potpune obustave saobraćaja, zbog izvođenja radova na mostu preko rijeke Vrbas u Mjesnoj zajednici Krupa na Vrbasu, prigradska linija Banja Luka – Krmine će saobraćati od Krmina preko Tisovca do mosta u Karanovcu, na sledeći način:

Radnim danom:

– polasci iz Krmina:  5.50 i 7.15 časova,

– polasci iz Karanovca: 14.00 i 16.50 časova.

Napomena: Za putnike iz Banje Luke predviđen je polazak u 13.30 časova (linija Banjaluka – Bočac) i polazak u 16.15 časova (linija Banjaluka – Racune).

Red vožnje subotom:

Polasci iz Karanovca: 15.40 časova,Polasci iz Krmina: 5.50 časova.

Nedeljom i praznikom autobusi ne saobraćaju.

Napomena: Za putnike iz Banje Luke predviđen je polazak u 15.10 časova (linija Banjaluka – Bočac – Agino selo).

Mole se svi učesnici u saobraćaju za razumijevanje, zbog potpune obustave saobraćaja i korištenja alternativnih pravaca.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu