21 i dalje… – napisao je Đuričko i dodao emotikon srca.
Kako se može zaključiti, njih dvoje slave godišnjicu svoje ljubavi, a u komentarima ispod objave uslijedile su čestitke njegovih kolega od Slobode Mićalović do Gordana Kičića, Marije Karan…
Svi su uglavnom u komentarima ostavili emotikone srca.
Ko je supruga Nikole Đurička
Par se upoznao na snimanju filma “Kordon” u kojem je ona radila kao producent.
– Mnogo puta sam rekao, bez moje Ljilje ništa se ne bi desilo. Ja sam stidljiv i veoma lijen, ali imam puno ideja. Ona je negdje pročitala, ili izmislila, da je svaka neostvarena ideja zapravo halucinacija i džaba vam najbolja ideja ako je ne ostvarite ili bar pokušate da je ostvarite. Igre, knjiga i stend-ap koji sam osmislio dugo su bile stvari koje su stajale na policama, projekti koji su čekali da se nekad nešto dogodi. Bez njene inicijative sigurno bi još bili na policama – ispričao je jednom prilikom Nikola Đuričko.
Vrijedno radi u Holivudu
Nikola je jedan od omiljenih domaćih glumaca, a, nakon što je osvojio region, uputio se u daleki Holivud gdje je nastavio da gradi karijeru.
Iako je jedan od najpoznatijih glumaca sa naših prostora, malo je poznata činjenica da je i Nikolin brat svojevremno plovio glumačkim vodama.
Đorđe Đuričko je tri godine stariji od Nikole, a kao mali su zajedno pohađali časove glume. Njihov tadašnji učitelj je čak smatrao da je stariji brat talentovaniji od Nikole, te da mu se smeši svetla budućnost u glumi, međutim, ona nije bila Đorđev konačan izbor.
Đorđe se oprobao kao reditelj, a pojavio u nekoliko domaćih serija – među njima je kratka uloga u kultnoj seriji “Bolji život” gdje je igrao mladića koji na ulici krade bundu liku Svetlane Bojković, Emilije.
Braća Đuričko su čak glumila i u zajedničkom projektu, čuvenoj seriji “Vratiće se rode” gdje je Đorđe igrao lik Svetozara Toze Stefanovića, koji je deda mladom Švabi, tako da je tri godine stariji brat glumio dedu mlađem Nikoli.
Osim u pomenutim serijama, Đorđe Đuričko je još glumio i u filmu “Šavovi”, “TV teatru” i u čuvenom serijalu “Mile protiv tranzicije”, a Nikola i on fizički ne liče mnogo, prenosi Blic.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu