Ona je blistala u elegantnoj haljini pripijenoj uz tijelo. Odabrala je svjetlucavu toaletu koja je u prvi plan istakla njena gola ramena i dekolte. Kosa joj je bila zalizana u punđu, a njenu ljepotu svi komentarišu.
Mišel Hunciker je stekla veliku popularnost kao manekenka i voditeljka, ali i kao supruga čuvenog italijanskog pjevača Erosa Ramacotija. Sa njim je bila u braku od 1998. do 2009. godine, a upravo joj je Eros posvetio svoju kultnu pjesmu “Più bella cosa”. Par ima kćerku Auroru, prenosi Blic.
Brak je trajao četiri, a razvod čak sedam godina.
– Moji roditelji su se rastali kad sam bila dijete, s ocem nisam imala nikakav odnos i mislila sam da me ne voli. Zbog toga sam bila nesigurna i upala sam u sektu Ratnici svjetlosti, koja se temelji na prošlim životima – ispričala je Mišel za njemački Bild.

Kako je dalje dodala, sekta joj je kontrolisala život. Odvojila ju je i od majke, s kojom nije smjela da ima kontakte, a izgubila je i prijatelje.
– Prisilili su me da napustim manekensku agenciju i uvjerili me da moram da ih finansiram. Morala sam da im dam sav svoj novac i još su mi zaprijetili da će me ubiti ako napustim sektu. Govorili su mi da je moj muž loš za mene, a ja sam ga voljela – ispričala je.
Skandal prije početka Evrovizije 2025
Evrovizija 2025 još uvijek nije počela, a već je obeležena skandalima. Izraelski javni emiter “Kan” danas je podneo prijavu policiji u Bazelu zbog navodnih prijetnji smrću predstavnici ove zemlje, Juval Rafael.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu